Avatar uživatele
zjentek

Pokud splňuji všechny nároky na nejvyšší důchod a náhle dostanu doživotí, bude mi přesto přiznán a zasílán na můj účet?

Třeba pokud dělám „všechno proto“, abych se měl na stáří velmi, velmi dobře, což se mně daří a nakonec je z toho doživotí. Kam pak muklům chodí důchody?

Před odpovědí je nutné si situaci představit jako jakousi výjimku potvrzující pravidlo, kdy v příkladu výjimečně skutečně došlo ke spravedlnosti.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, marci1 před 1049 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
GM

Důchod ti bude přiznán a SSZ ti ho bude posílat na tvůj vězeňský účet, aby ti mohli strhávat náklady na pobyt a stravu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Ano, důchody chodí muklům na účet vedený vězeňskou službou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Jen doplním, že celkem za vše: ubytování, oblečení, stravu, lékařské ošetření atd. platí vězni celkovou částku 1 500 Kč(!) za 1 měsíc. ☹

Zdroj (2016): https://www.cti­doma.cz/vztahy/2016-03-07-za-vse-se-plati-plati-vsak-i-o-kriminalu-21631

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Z niečoho si predsa musíte hradiť ubytovanie a hotelové služby.

PS. „kdy v příkladu výjimečně skutečně došlo ke spravedlnosti“ Kedy nastupujete? 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
xiperio

Nějak mi ta částka nesedí. Tak kdo teda platí zbytek? Je jasné, že náklady na jednoho vězně jsou daleko vyšší jak 1500 Kč. A v tom článku je psáno, že vězeň státu nic nevrací. Tak jsem z toho jelen.

před 1049 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Platia to občania zo svojich daní a z príjmu zo zmluvných činností väzníc a nápravných zariadení.

před 1049 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek