Mr. Marek

Pokud přidáváte do hotové koprovky něco speciálního, tak co?

Samozřejmě obvykle se přidává vejce, máte nějakou specialitu?
Zdroj: https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/va%C5%99en­%C3%AD-j%C3%ADdlo-d%C3%ADt%C4%9B-kucha%C5%99-kuchyn%C4%9B-4662712/

Nejlepší odpověď
annas

Já vařím koprovou omáčku se sušenými houbami.

Jinak jde běžný recept s domácím hrnečkovým knedlíkem a vařeným vejcem .

Další odpovědi
Gonfaloniér

Přímo do koprovky už nic. Ale jíme to s dušeným hovězím masem, vejci a vařenými brambory (podobně i zeli – s nadrobno nakrájenou trochou brambor pod tím, je to vždy lepší. Ale samozřejmě jen u těchto dvou jídel. U jiných omáček jako třeba rajská… blé. K tomu by to dobré nebylo).

Hufnágl

Ke koprovce zásadně brambory, vejce, a když dostanu důchod, tak i hovězí masíčko a na zjemnění dávám smetanu.

zjentek

Do hotové koprovky zkus před podáváním natrhat nitě rozmotaných korbáčiků. A bramboru pěkně na malé kousíčky a nerozvařit… prostě tu polévku neodbýt, ale pomazlit se s ní. (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

annas
Já dávám kopr a sušené houby (pokud nejsou čerstvé) do kulajdy.

Midoc

Sušený kopr.

Gonfaloniér

Wow, taková ingredience se v koprové omáčce jen tak nevidí. :DD