kurec

Pokud pojedu jako turista na Hawaii a zabiju tam pár lidí, půjdu sedět do vězení v Americe, nebo mě pošlou zpátky?

Nejlepší odpověď
quentos

Podle toho, co jsem vygooglil, ČR a USA mají od r. 2009 dohodu o vydávání zločinců, takže zřejmě bohužel budeš sedět u nás.

Další odpovědi
Filip84

Budeš „sedět“ tam, pokud si nepožádáš o vydání do České republiky.

Pokud si požádáš o vydání do České republiky, tak tomu bude muset předcházet smlouva mezi ČR a U. S., kterou se jistí to, aby Tě, třeba, náš soud nepustil po měsíci „na podmínku“, ačkoli si máš, podle cizozemského rozsudku, odsedět ještě dalších 757.5 roku. Tak v té smlouvě by bylo něco v tom směru, že ano, že Tě český soud může propustit „na podmínku“, ale až si odsedíš nejméně 365 let.

Pokud by Ti pak ta extradice byla schválena (což je pravděpodobné – jak poznamenal quentos – máme dohodu), no tak projdeš prohlídkou, naloží Tě do antonu, odvezou do letadla, na Ruzyni už Tě bude čekat náš profous a náš anton, Amíci předají našim profousům klíčky od Tvých pout (nebo si Tě přepoutají, jo), odvezou Tě „na Pankrác“, tam Tě bude čekat další prohlídka, fasování, a pak už poputuješ normálně „na Lager“.