Tonda Káňa

Pokud někdo neustále někomu sprostě nadává, ovšem prezentuje se jako intelektuál, co si o takovém člověku myslíte?

Pokud někdo někomu neustále nadává a uráží ho pro jakoukoli malichernost, pak je to špatně. I když se ten člověk snaží prezentovat jako intelektuál s bohatou slovní zásobou a znalostmi, tak si myslím, že jediné, co se o něm může říct je to že je to hulvát a jeho fotr ho asi když byl děcko moc nemlátil. Já kdybych takového člověka potkal jak na někoho sprostě křičí, tak bych mu ten flákanec dal. Bohužel takový lidé existují a já nějaké znám…

Co si o takových lidech myslíte? Máte k nim díky jejich znalostem respekt? Nebo jsou pro vás jen dno společnosti? Znáte nějaké takové lidi?

Nejlepší odpověď
Roman71

Znám takové lidi.. Žel, jejich počet stále narůstá.
Takoví lidé musí své okolí neustále ponižovat, aby se sami cítili povýšeni. Když se toto nutkání smíchá s omezenou slovní zásobou, která je „vyšperkovaná“ vulgarismy, vzniká z toho nechutně toxický koktejl. Pokud se nechcete nechat otrávit, doporučuji vyhýbat se takovým lidem velkým obloukem i kdyby oplývali kdovíjakými dovednostmi.

Další odpovědi
zjentek

Na co se ptáš je o CHARAKTERU, tam s tím intelektuální schopnosti/do­vednosti nemají/nesvedou vůbec nic. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

A co si myslím o takovém, který se PREZENTUJE jako intelektuál? NECHTĚJ VĚDĚT!!! 🤨

(Však stačí se „začíst“ do zdejšího filípka. Netřeba chodit nikam daleko, stačí přímo tady, v otázce. Ten si o sobě myslí, že je, co zde o sobě napsal a přitom „je to jen zkurwený dobytek a píčus nevídaný“ 💁‍♂️💁‍♂️💁‍♂️)

Rokio

Za člověka, který patří k lůze (člověk na dně společenského žebříčku), bych považoval:

  • teroristy
  • vrahy
  • zločince
  • feťáky
  • alkoholiky ve 4. stádiu alkoholismu

Sprosťáky bych k chátře nestavěl, i když jsou to podle mě hulváti a nevychovanci, kteří jednají v rozporu s dobrými mravy.

michalds

Zdejší nejmenovaný skřítek (nechci filípka jmenovat) má asi komplexy v reálném životě, kde platí za otloukánka. Proto si to kompenzuje zde.
Holt výška 167 cm není lehký úděl.

Arcimozek

Ano, synu, Philipp 84 „blb ynteligentný“ von Vsetín je vskutku nuzný tvor. Máš pravdu.

Filip84

Nic, nikdy si o nikom nic nemyslím, buďto vím, nebo nevím.

Není podstatné jak, podstatné je co.

zjentek

Káně, tomu mnou uvedenýmu v uvozovkách nemůžeš rozumět, ani on, ten mamrd, ne. A za to se omlouvám. Děkuju. 😉

Arcimozek

Příteli, chápu, že ti pije krev, ale není naším vesmírným posláním lidem nadávat, tady se shoduji s Káňou. My, spirituálně osvícení, jsme na takové duchovní úrovni, že k nikomu necítíme zášť, jsme nad věcí. Proto jsme lepší než oni, lepší než tihle grobiánští Filipové, nepřátele lidství.

Musíš vesmír přijmout a nechat se jím unášet na své cestě za spirituálním otevřením. Vesmír pak z tebe bude emanovat. Pak se staneš velkým!

Tonda Káňa

Filip84 – nesouhlasím. Je podstatné „jak“, sme taky sakra civilizovaní lidi a měli bychom se k sobě chovat slušně. Někteří to ale nechápou…

Znáš osobně někoho takového?

Filip84

Já, vlastně, nerozumím tomu, co řešíš, takže: nemohu sloužit.

Filip84

Prostě a jednoduše: když se někdo chová jako hovado – chovám se k němu jako ještě větší hovado – odzrcadlím mu, jaké to je.

Když někdo píčuje (https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Hu9Md33qxk0): já umím také píčovat, a oproti průměrné píčující krávě mám tak desetinásobný intellekt, a asi tak 20× tak rychle mi to pálí. Takže jí „zpíčuju“ hned „na první dobrou“ a zatím to vždycky stačilo.

Nevím, nemám problém s lidmi. A jestli mají oni se mnou, to je jejich problém, nikoli má starost.

zjentek

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️… ty jo, ty pičko

Roman71

„V zápase s prasetem nelze zvítězit. Znečistíte se, a praseti se to ještě navíc líbí.“

..ponižovat se pod něčí už tak nízkou úroveň? Díky, nemám zájem.

zjentek

Romane, tvůj strohý příspěvek odráží naprostý nedostatek životních znalostí, také představ o ideálním světě a životě na takovém, dále naprostá absence životních zkušeností a vůbec jakékoli snahy o nabytí těch správných ve smyslu ohledu ke spravedlnosti. Promiň. 🤷‍♂️

Svět je zkažený, protože zápasíte slabě. Včetně „pošasta“ filípka, zbabělce nevídaného.

V zápase však LZE zvítězit. Dokonce je i možné vymýšlet, co pak dále. Můžeš si vzít trofej, nebo sežrat, nebo jen tak kopnout do té mršiny. Anebo beze slova zmizet, srát na ni. A to toho kterého „bobíka“ bude taky charakterizovat. Ale hlavně…

Bez SPRAVEDLNOSTI V KRVI to nepůjde!!! A pokud ji tam máš, pokud ti tam koluje, pokud ji tam cítíš a pustíš se do zápasu, pak…

Něco's udělal JAKO CHLAP. A to's udělal to nejlepší, co mohl's, bo…

Aby NÁHODOU tahle pro tebe obvyklá představa o TVÉM životě (jak ji vykresluje tento strohý příspěvek), nezačala, tywole, platit i v ŽIVOTĚ VŠEOBECNĚ, čili VŠUDE 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ (už jen při představě sdílení světa s „prasaty“ člověka přece MUSÍ jímat hrůza)!

A nyní bez ironie: už se to děje. Dobytku je dávno všude pokokot, ať je to systém vláda anebo typ filip, vždyť vraťme se k úvodu mé reakce:

Svět je dávno zkažený, protože zápasíte slabě (!!!) 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️…

A to včetně mamrda, pičky růžové, což zdejší pošast nevídaný, filip, bože 🙏🙏🙏, rádoby drsný, pevný, tvrdý a chlap.

Tohle (otázka, reakce, úvahy), je boj za co, přesně?

👊

Roman71

Zjentku, můj příspěvek odráží naprostý dostatek zkušeností s takovými lidmi.
Není umění být větším HOVADEM (s prominutím), ale umět se včas HOVADU vyhnout bez nutnosti konfrontace.
Tenhle svět, jak podotýkáš, skutečně není procházka zahradou plnou voňavých růží, ale taky to neznamená, že se musím bezpodmínečně „obout“ do každého „kravince“, který na cestě životem zahlédnu. To mi za to „dobrodružství“ vážně nestojí. Děkuji.

Tonda Káňa

👍

Filip84

Roman: Ne vždy se lze „zápasu s prasetem“ poněkud vyhnout. Jinak máš, samozřejmě, pravdu.

Tonda Káňa

On narážel na tebe ty vole 🤣🤣🤪