jsemjá

Pokud nejsem členem nějaké FB stránky, uvidím všechen obsah, nebo se musím stát členem abych ho viděl všechen?

Odpovědi
jnl.cz

Jiná odpověď.(jaká?)

Záleží zda je skupina soukromá, nebo veřejná. Ve veřejné skupině vidíte vše i když nejste její člen, naopak v soukromé skupině vidí její obsah jen členové.

Mr. Marek

Jiná odpověď.(jaká?)

Záleží, jak to má skupina nastavená. Veřejné skupiny umožňují nahlédnout na příspěvky, soukromé skupiny toto neumožňují a podmiňují ti členstvím.

mosoj

Jiná odpověď.(jaká?)

Každá skupina nebo jedinec má možnost si navolit kdo příspěvek uvidí. Veřejný, přátelé , členové skupiny. Pokud nebudeš členem, nebo člen zvolí variantu neveřejné, lajkneš si pouze prázdnou stránku, nanejvýše s reklamou!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

jsemjá

Já nemluvím o skupinách, ale o STRÁNKÁCH.

Mr. Marek

A co znamená být členem facebookové stránky? Stránku můžete lajknout, případně sledovat.

jsemjá

A to myslím. Musím jí sledovat?

Mr. Marek

V drtivé většině ne. Sledování je kvůli oznámení příspěvku.