dust8

Pokud máte slepice, tak v kolik hodin je chodíte pouštět a v kolik zavírat?

Odpovědi
Drap

Přes zimu jim otvírám tav v 8 a zavírám okolo čtvrté. Od jara do mrazů jim nechávám stále otevřené.

EMELOUN

My je pouštích každý den kromě víkendu (protože bydlíme na vesnici a o víkendu tam jezdí lidi se psi) vždy ráno a do oběda.

aliendrone

Vlastně mi občas připadá, že v rodině MÁM nějaké slepice. Pořád kdesicosi NEPŘETRŽITĚ kdákají, z TICHA mají panickou hrůzu! A jsou NEUVĚŘITELNĚ talentované, i z naprosto triviální věci zvládnou šmahem udělat velekomplikovanou kovbojku, z prkotiny vyrobí „konec světa“ a ke VŠEMU mají připomínky. A to nemluvím o tom, že PŘEDNOSTNĚ mi vyzobají z pytlíku tmavě červené gumové medvídky, které mám nejraději! Nevím jestli mne Bůh trestá za mé hříchy, či je-li to karma nebo co, ale mám očas pocit, že v minulém životě jsem asi byl Adolf Vissarionovič Pol-pot nebo co a teď si to musím vyžrat. ;) :)

Každopádně něco takového, jako časový harmonogram je jim naprosto cizí. Když se řekne „v jednu“, tak to u nich už tak nějak automaticky znamená „v půl druhé“ (šlak by mě trefil!!!), takže jistě pochopíš, že jakákoliv snaha v tomto směru je v mém případě NAPROSTO ZBYTEČNÁ! ;) :D :D

aliendrone

Drap>>> :o
Babička VŽDY slepice na noc v kurníku zavírala, nebojíš se kuny nebo lasičky atp. ?