Avatar uživatele
dust8

Pokud máte nějakou zahradu, tak jak máte udělané cestičky mezi záhony? Měl by plastový chodník nějakou životnost?

Máte jen ušlapané cestičky z hlíny nebo nějaké máte nějakou dlažbu, kameny atp?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, paul1 před 1163 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mr. Marek

Zahradu do kopce – kamenné schody.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Naše rodina má malou zahradu u rodinného domku ve městě. Dlažba je kamenná a roste na ní rybíz, růže a dvě meruňky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Já jsem to řešil dřevěnými deskami nebo fošnami. Ty se nepohnou. Chodníček z menších kusů čehokoliv potřebuje štěrkový podsyp, jinak se brzy vyviklá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

V obdělávané části pouze vyšlapané cestičky, popřípadě překryté prknem, když je hodně mokro a podobně. Bez pevných cestiček mě to vyhovuje lépe z důvodů údržby, rytí, hnojení, operativnímu měnění velikosti záhonů a podobně.- Od travnaté části mám odděleno na jedné části úzkým betonovým obrubníkem, na jiném plastovým límcem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Do bylinné zahrádky jsou překrásné cihly a ty také rozdělují jednotlivé „ostrůvky“. Jen tak cik cak a nemluvit u toho sprostě, prostě se z toho radovat no… hlavně žádný sraní s tím… prej štěrkový popsyp… no to mě poser.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

V zahradě šlapáky z kamenů, za ní máme pole, tam máme jen cestičku z hlíny,
ale občas ji hlínou srovnáme do roviny, aby se v ní nehromadila voda při dešti a nebylo bláto. Plastový chodník by měl vydržet dlouho, teď se z něho dělají různé zatrávňovací rošty,
šlapáky a pod.

Zdroj: https://cesky­kutil.cz/clanek-11057-plasty-kolem-nas/galerie/7

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada