lensen

Pokud mám smlouvu na dobu určitou,je možné,že vám zaměstnavatel po uplynutí této smlouvy dá výpověd dohodou?

Nejlepší odpověď
Drap

Je to možné, ale netuším proč by to dělal když končí smlouva.

Další odpovědi
standa

Proboha !

Vynechme teoretickou variantu přiblblého zaměstnavatele a řekněme si, že TO možné není !!

anonym

Po ukončení pracovní smlouvy není co vypovídat.
Zvláštní případ nastává pouze tehdy, kdy i po uplynutí PP na dobu určitou, zaměstnavatel nadále zadává zaměstnanci pracovní úkoly a ostatní pracovní náplň, kdy se ze smlouvy na dobu určitou, stává smlouva na dobu neurčitou.
To zde, ale není uvedeno. Tys snad chodil normálně do práce i po vypršení doby určité? Anebo se ptáš jen tak hypoteticky?
Navíc, výpověď dohodou je podmíněna souhlasem obou stran, proto „dohoda“!

funa

ahoj,u nás je možné i nemožné,proto je to možné,ale zbytečné,smlouva zaniká dohodnutym dnem.