Avatar uživatele
orestez

Pokud jste v nějakém lůžkovém oddělení, jsou tyto stránky vaším oknem do světa?

Otázky některých zdejších hledající návody na skrytí zločinu se tak jeví. Je to jasné led?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, johana 56 před 2195 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Okrem živých návštevníkov a zdravotného personálu, aj médiá teda aj internet a môžu aj tieto stránky pomáhať vo výhľade do sveta za oknom.
Napríklad, keď som bola istú dobu tisíce kilometrov od domova, občas som hodila očkom aj sem, či ešte žijete, pýtate sa a odpovedáte (všeobecne užívatelia, nemenujem nikoho aby mu/jej nenapršalo do nosa) a pomáhalo mi aj toto „málo“ v odlúčenosti od domova. Podobne robila aj naša užívateľka – cestovateľka (ktorá odpovedá už len v diskusii) počas jej cest okolo sveta.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Nerada bych pobývala na lůžkovém oddělení, ale pokud by se tak stalo, tak stránky odpovědí ani internetu by nebyly pro mě oknem do světa, TV a rozhlasový přijímač by občas stačily.

Nemám takový mobil ani notebook, abych se mohla připojit. Přece ticho léčí – někdy je lepší dění nesledovat a raději se věnovat četbě.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

To se nemusí týkat jenom pobytu v nemocnici
či jiném zařízení nebo cestování.

Web Odpovědi.cz (a internet obecně) může
sloužit jako okno do světa.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Pokiaľ vaša podotázka, nesúvisiaca s otázkou je adresovaná priamo na niektorého užívateľa, nepoužívajte na to verejnosť a uživateľov (len zbabelci sa kryjú štítom z verejnosti), ale adresujte ju do vnútornej pošty konkrétneho adresáta.

před 2194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Podle mne nejde o jednoho konkrétního uživatele
(na mne jich tak působí několik) a ne každému zdejšímu
uživateli lze jednoduše napsat.

před 2194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Tu konkrétne menuje, zjavne na otázku, kde sa dotýkal materinských citov žien, ktorú dnes ráno po mojej odpovedi ktosi nahlásil. Vložil to hneď po zmiznutí tejto kontraverznej otázky. Je z toho cítiť Jeho majestát Urazenosť I.

před 2194 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví