dust8

Pokud jsou 2 stejné tiskárny, tak lze softwarově nastavit, aby společně tiskli větší počet poměr výtisků v poměru 50:50?

Myslím tím, že dvě tiskárny zvládnou vytisknout rychleji větší počet výtisků jak jedna?

Odpovědi
Kazatel

Ano, dvě tikárny stihnou vytisknout 2× tolik co jedna, na jednu pošleš 50% tisku a na druhou dalších 50% tisku. Pokud tě nebude limitovat rychlost počítače, či obsluhy, tak dvě souběžné tiskárny ani datový přenos nebude tím, co by výstup brzdilo.