dust8

Pokud byste měli zalévat s těžkou kovovou konví, tak byste s tím byli smíření?

Nejlepší odpověď
Emefej

Dříve naprosto normální věc, nikoho nenapadlo se nad tím zamýšlet. Nějaké plechové zahradní konve jistě někde mám, příležitostně je zvážím. Soudím, že hmotnostní rozdíl nebude tak drastický.

Další odpovědi
paul1

Před časem to bylo normální, ještě máme dvě, jednu menší a druhou větší, odložené na památku. Jsou několikrát těžší než plastové.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.