Avatar uživatele
Rokio

Pokud by žák na základce v hodině výtvarné výchovy vytvořil zadnici z modelíny, které by to pravděpodobně mělo důsledky?

A nebyl to můj nápad. Inspiroval mě k této otázce jeden zdejší uživatel.

Co kdyby učitel zadal za úkol znázornit, jak je na tom ekonomika (nebo třeba současné školství) naší země? Protože by se jednalo o výtvarku, tak by žáci, které učí, svoji myšlenku vyjádřili modelínou.

Předem vám děkuji za reakce a přeji vám moc hezký den a hodně parády!

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? led, Savier před 12 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Nebol by prvý. Na výstavách to mnohí považovali za umenie.
Ak pozriete na staroveké umenie a nasledujúce historické a kultúrne obdobia nájdete tam veľa „anatomických prvkov“ človeka.
Treba si uvedomiť, že umenie nie je len „pastva pre oči, uši“, alebo provokácia pre učiteľov, kritikov a verejnosť, ale musí vyjadrovať aj myšlienku.
Aj v ekonomike, aj v súčasnom školstve, možno nájsť veľa námetov na (naozaj) umelecké diela.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Tak pokud by učitel zadal úkol znázornit modelínou český stát a jeho ekonomiku a všichni žáci by svorně uplácali prdele, bylo by z jeho strany v důsledku vhodné jen rozpačitě rozhodit rukama, rezignovaně vzdychnout ACH a rozhodně tedy netrestat, děti jsou velmi přirozené a upřímné. Jinak „dělej si prdel z plastelíny“, tak takovou odpověď zde dokáže dát jediný uživatel a tím je Elkon, takže inspiraci máš od něj, že jo?! No jasně, jak jinak 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek