zjentek

Pokud by někdo z vás chtěl tuto misku, můžete uvést své důvody, proč byste ji chtěli mít doma?

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/450836-anonymni-kupec-zaplatil-temer-miliardu-za-tisic-let-starou-keramickou-misku.html

Mám doma dva naprosto identické podtácky pod květináč a otázka vzešla ze snahy si je oblíbit, zamilovat..

Nejlepší odpověď
Klaproth

Nechtěl. Snažím se nekupovat čínské výrobky.

Další odpovědi
Kepler

Ano, chtěl bych, ale jen za pár šupů. Pak bych ji dal do dražby, za výnos bych si koupil zlaté hodinky s vodotryskem a zbytek dal na charitu.

Drap

Takových a podobných mám ve sklepě hafo.

Smackdown

To je jak miska pro psa,nepotřebuji nechci.

rodier

Takovou misku si nikdo nenecha doma, jedine do nejake sbirky.
Ono to, ze nekdo anonymni koupi takovou misku za tolik penez nemusi znamenat, ze jde o jedince – spousta cinskych predmetu skupuje sama Cina, pokud se k nim nemuze dostat jinak. Ty pote zmizi u nich v depozitari a za par let se objevi v muzeiich.

zjentek

Smackdown no uvažoval jsem Fanynce, jako dárek, jenže to je plytký i pro jorkšíra, natož pro psa!