autacek

Pokud by mi zaměstnavatel zrušil předem odsouhlasenou dovolenou, musí nahradit i výdaje za celou rodinu, děti, hlídání?

Předpokládá se tedy, že by jela žena s dětmi sama, nebo měl-li bych jet pouze s dětmi, že tyto pojedou samy?

Měl-li bych řídit mikrobus, zaplatí zaměstnavatel storno i ostatním účastníkům výletu?

Nebude-li tak mít kdo hlídat děti o prázdninách, proplatí hlídání?

Odpovědi
JájsemRaibek

Pokud tě z dovolené odvolá na což má ze zákona právo, tak ti musí uhradit výdaje s tím spojené.
Co se týče nenastoupení dovolené, tak to nevím.
Ani se nedokážu dost dobře představit tvé důkazní břemeno u případného sporu – předem odsouhlasenou dovolenou.