FreddieR

Pokud bude dospělý znovu studovat na střední škole (denní studium), jak je to s přivýdělkem?

Pokud dospělý nastoupí na studia SŠ, bude mít určitý limit, kolik si může přivydělat nebo tam limit není?

Děkuji za odpověď

Odpovědi
annas

Neuvedl jstse věk, takže si zkuste pročít informace v odkazu.

„Práce, brigáda nebo podnikání při studiu: Jak na odvody a daně “

https://www.pe­nize.cz/zames­tnani/325181-prace-brigada-nebo-podnikani-pri-studiu-jak-na-odvody-a-dane
-

Drap

Pokud je dospělý a studuje a nemá statut studenta, je starší 26 let, neni omezen může i podnikat při studiu. Pokud je do 26 let, řídí se to vše, jako u každého jiného studenta.

ivzez

Žádný limit stanoven není.

Jenom si bude muset studium a práci zorganizovat tak,
aby zvládl plnit všechny studijní i pracovní povinnosti.