Ade sanya

Podporuje virtuální operátor Mobil.cz možnost VoLTE?

Odpovědi
aevul

Vždycky mě fascinuje, že se lidi raději zeptají neznámých lidí, bez jakékoli záruky důvěryhodnosti, než přímo zdroje. Zavolej si na zákaznickou podporu a dozvíš se to přesně.

Zdroj: https://www.mo­bil.cz/podpora

Filip84

Virtuální operátor mobil.cz využívá sítě 230 01 TMCZ, jako např. Tesco Mobile využívá sítě 230 02 O2CZ. Jeho zákazník tak má přístup ke všem funkcionalitám té které konkrétní sítě TMCZ s tím rozdílem, že – většinou – je uměle omezena rychlost odesílání a stahování dat v síti LTE (a dříve také v síti UMTS), většinou na 20 – 30 Mbps pro stahování a 5–10 Mbps na nahrávání.

Přístup k sítím LTE nemusí mít virtuální operátoři u roamingových partnerů, arciť zákazník přímo TMCZ (O2CZ, VFCZ …) ho má.

Všechny ostatní funkcionality by ale měly být zachovány, ovšem chceš-li mít úplnou jistotu, nezbude Ti, než jim poslat dopis, na lince Ti, snad, odpoví, ale neočekávej nijak fundovanou, a hlavně závaznou, odpověď. 🙂

Rád bych Ti sdělil víc, ale já využívám pouze sítě GSM, respektive v roamingu i UMTS.