MC Hujer

Podpora v nezaměstnanosti

Zdravim lidi. Chtěl jsem se jenom zeptat kdy chodí podpora v nezaměstnanosti jelikož jsem se tam hlásil už minulý měsíc sice nějak kolem 20.6 ale i tak. Ale stale čekám už se blíží konec měsíce a peníze stále nikde ale už mi došel i dopis o tom že mi to bylo přiznáno tak nevim doufám že do tohoto pátka by to mělo přijít na účet. Mělo by ne když jsem se tam hlásil už minulý měsíc tak ještě do konce tohoto měsíce by mi to mělo snad přijít? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Filip84

Zavolej na to kontaktní pracoviště Úřadu práce České republiky, které o ní rozhodovalo. Každé má jiný výplatní termín.

Zdroj: https://ferove-pujcky.cz/2020-vyplatni-termin-kdy-chodi-davky-a-podpora-na-ucet/