Dodopolasek

Podle čeho usadit střešní okna?

Osobně se domnívám, že je třeba dodržet rovinu v tom smyslu, že podélné strany budou vodorovně s kontralatěma a tím pádem pak i s krytinou. Kratší strany budou vodorovně s latěma. Je tomu tam?

Nejlepší odpověď
anonym

Ja jsem " zenska " , ale videla jsem u sestry celou knizku s navodem a fota … dejte si do googliku dotaz , najdete tam urcite i obrazky. -iv-

Další odpovědi
led

Pozrite sa na charakter strechy a podľa línii osi zarovnajte rámy.
Niekedy je lepšie porušiť matematickú geometriu okna kvôli výrazu strechy.

FOG

Na oknech byvaji i nalepky,ktere oznacuji vrch okna,takze se pak nemuzete splest.

Tak nějak to je, až na to, že si pletete slova „vodorovně“ a „rovnoběžně“.