JaNčUšKa

Podle čeho rozdělují na střední škole lidi do tříd?

Doplňuji:
V září jdu na gympl, a chtěla bych vědět, jestli mám alespoň nějakou šanci být ve třídě se spolužačkou, se kterou chodím na základku. A nevím jestli se to roděluje podle škol a nebo jak..

Nejlepší odpověď
bolak

Podle cizího jazyku kterej sis napsala do přihlášky.

Další odpovědi
Lucijej

U nás na gymplu to bylo podle druhého cizího jazyka. V áčku byli němčináři, v béčku francoužstináři a v céčku ruštináři.

iceT

Na střední škole se snad učí několik oborů nebo ne?Tak snad taky podle toho,aby žáci jednoho oboru byli spolu v jedné třídě,byl by nesmysl,aby se kluk co se učí na mechanika byl ve třídě s elektrikáře­ma.Švadlena se taky nebude učit se servírkama.

huxa

tak, aby byli vyvážené a nebyli spolu agresoři.

anonym

podle abecedy 🙂

M7ke06

Jak kdy, někdy podle abecedy a u nás je to podle výsledků z testu angličtiny :D :D.