tendruhy

Podle čeho a kde na internetu si kupovat elektroniku, konkrétně notebooky?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, podle čeho si kupujete elektroniku na serverech jako je aukro, bazoš na fb ve skupinach apod.
Mám totiž šest let starý notebook a už se zacinam ohlížet po jiném. A protože skudlim penezma, tak sjizdim i různé takovéhle servery.
Mám na mysli to, aby mě prodávající neošidil a nenapsal do popisu něco co není pravda.
Jinak jde mi o notebook cca na příštích pět let, a žádný herní ani extra výkonný.
Díky předem za odpovědi

Odpovědi
FlAsh_7

Na webu Heuréka máš produkty(nejenom notebooky) a můžeš se tam dívat, kde je daný produkt nejlevnější + recenze a hodnocení.
https://www.he­ureka.cz/

Hufnágl

Stačí si přečíst recenze na určitých eshopech a podle nich vybírat. Kupovat elektroniku z druhé ruky je docela riskantní. Když už, tak koupit novou, třeba i na splátky.

autacek

Prostě si vyber dva co se ti líbí a když již budeš skoro rozhodnut, vyber ten druhý.

elkon

Na bazárových webech nic nekupuji. Jinak podle recenzí na odborných webech a e-shopů, pak také podle doporučení známých a kamarádů.