Irisa

Podivné načítání na Youtube?

Zdravím :)
U delších videí (30 minut a více) se mi moc zasekává youtube. Načítá totiž jen tehdy, když video běží a jen po malých kouskách (asi 2 min). Když pauznu, nedělá to nic :(. Přitom připojení mám dobré, běžně koukám na videa v HD, přitom dané video nemůže načíst už při 480p. Používám Google chrome, nic jiného neběží (ani žádné další záložky v prohlížeči). Tak čím to může být?

Nejlepší odpověď
Fyzik

Dobrý den,

Zdá se mi to, nebo jde opravdu Youtube na PC hůř a hůř?

Není asi nic konkrétního, co můžete změnit, aby Vám video zaručeně fungovalo, ale můžete zkusit do Chromu nainstalovat přídavek na vylepšování bufferingu apod. Jen namátkou první z Google: SmartVideo for YouTube. Ale existuje jich určitě víc, zkuste v tomhle trochu zapátrat.

Zdroj: https://chrome­.google.com/web­store/detail/smar­tvideo-for-youtube/