Avatar uživatele
maracuja

Počítám správně? Potřebuji vypočítat vytíženost na procenta. Hodnoty jsou 56 sekund a 4 lidé. Výsledek je 75 procent?

Zajímavá 0 před 1406 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Možná ano. Podle zadání to nedokáži.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Málo informací.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Je tady málo informací. A ty informace by měly mít nějakou logiku. Do hospody přijde střelec a za 56 sekund zastřelí 4 lidi. V místnosti je 20 lidí. Tady se můžeš ptát. Kolik procent lidí zastřelil? Za jak dlouho by vystřílel všechny?
Nebo hospodský čepuje pivo a za 56 sekund má 4 piva. Každé pro jednoho člověka. V místnosti je 20 lidí. Jak je hospodský vytížen? Tohle ti tam chybí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
maracuja

Potřebuji vypočítat vytíženost příklad: můj cas na udělení je 120 sekund, ja to udělám za 56 sekund na kolík procent mám vytíženost. Pokud bude neco potřeba dodat, tak dodám. Myslím zadání.

před 1406 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
maracuja

Jo 56 sekúnd je takt linky.

před 1406 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kelt

Nějak nechápu vo co go. To se mám udělat do 120 s a ty to stihneš za 56 s. A to chceš v %? To je nepřímá úměra, ale chybí tu údaje. Takhle to vypadá, že jedeš přes 200 %. Nějaké divné. ne

před 1406 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
maracuja

Tak mi prosím slušně řekněte jaké hodnoty potřebují.

Děkuji

před 1406 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Nejspíš potřebuješ vědět: Kolik času máš na nějakou činnost k dispozici a kolik času na tuto činnost reálně potřebuješ.

56 sekund, 4 lidé, 75% je nesmysl bez informační hodnoty.

před 1405 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
maracuja

Ten čas přesně nevím, je to výpočet vytíženost na montážní lince. Vím jen to že je čas na vykonání operace, ale nevím přesně kolík sekund. Další co vím je že s daného času se to stihne za 56 sekund. Potřebuji vědět jaká je tedy vytíženost?

před 1406 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
maracuja

Nebo jinak, jake hodnoty potřebují pro tento výpočet ať tady nemelu blbosti?

před 1406 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce