maracuja

Počítám správně? Potřebuji vypočítat vytíženost na procenta. Hodnoty jsou 56 sekund a 4 lidé. Výsledek je 75 procent?

Nejlepší odpověď
Drap

Možná ano. Podle zadání to nedokáži.

Další odpovědi
quentos

Málo informací.

Kelt

Je tady málo informací. A ty informace by měly mít nějakou logiku. Do hospody přijde střelec a za 56 sekund zastřelí 4 lidi. V místnosti je 20 lidí. Tady se můžeš ptát. Kolik procent lidí zastřelil? Za jak dlouho by vystřílel všechny?
Nebo hospodský čepuje pivo a za 56 sekund má 4 piva. Každé pro jednoho člověka. V místnosti je 20 lidí. Jak je hospodský vytížen? Tohle ti tam chybí.

maracuja

Potřebuji vypočítat vytíženost příklad: můj cas na udělení je 120 sekund, ja to udělám za 56 sekund na kolík procent mám vytíženost. Pokud bude neco potřeba dodat, tak dodám. Myslím zadání.

maracuja

Jo 56 sekúnd je takt linky.

Kelt

Nějak nechápu vo co go. To se mám udělat do 120 s a ty to stihneš za 56 s. A to chceš v %? To je nepřímá úměra, ale chybí tu údaje. Takhle to vypadá, že jedeš přes 200 %. Nějaké divné. ne

maracuja

Tak mi prosím slušně řekněte jaké hodnoty potřebují.

Děkuji

Dochy

Nejspíš potřebuješ vědět: Kolik času máš na nějakou činnost k dispozici a kolik času na tuto činnost reálně potřebuješ.

56 sekund, 4 lidé, 75% je nesmysl bez informační hodnoty.

maracuja

Ten čas přesně nevím, je to výpočet vytíženost na montážní lince. Vím jen to že je čas na vykonání operace, ale nevím přesně kolík sekund. Další co vím je že s daného času se to stihne za 56 sekund. Potřebuji vědět jaká je tedy vytíženost?

maracuja

Nebo jinak, jake hodnoty potřebují pro tento výpočet ať tady nemelu blbosti?