Petr222

Pocitac se nenacita,seka se ani spustit z cd nejde.

Dobry den.
Mam problem s kompem.
Nejde mi načīst windows znacka pc nevim ale na ctecce karet je apacer
Nejde spustit ani z cedecka
Ani nefunguje ani diagnostika pameti.
Nevim co delat.
Mama na novej nema.
A pavel starsi rekl ze pc za 1200 ale za vic je prej smejd.
Nevim co delat.
Jak budu stahovat pisne a filmy pres usb.
Pres bluetooth bych stahoval hodiny i z androidu do androidu kdybych mel.
Jsem nestastnej.
Dekuji za reakci.

Odpovědi
nyjono

Za 1200 Kč opravdu nemůžeš čekat pohodu.
A to jsi nešťastný z čeho? Že nemůžeš stahovat filmy? Že je budeš stahovat dlouho? Třeba přes noc, když budeš spát?
To je opravdu smutné.

cochee

Když opomenu tvé infantilní důvody, které s funkčností nebo nefunkčností PC stejně nemají nic společného, tak stejně tvůj popis nefunkčnosti PC je naprosto nedostatečný, nebojím se napsat nulový. Z toho ti neporadí nikdo nic, snad jen, že příčina nefunkčnosti se může rekrutovat z několika desítek možných. Nezbývá ti než komp svěřit nejlépe do servisu, nebo někomu známému, kdo tomu rozumí.

Petr222

A jsem jeste nestastny ze nemam pc a ze nemuzu stahovat filmy pres usb. Existuje ovladac na mobil pro androidy.

Petr222

Dobry den. Mam dobre zpravy. Problem je vyresen. V biosu vybita baterka. Dali jsme novou z kiku.
Dali jsme pak default bios pak y
Jako yes a pockali nez se nacetl.
A funguje jen nesel zvuk. Musim
Dat ovladace. Diky strejdovi za pomoc ze mi dal novou baterii.
Bylo to its a syn neboli baterie.

Petr222

A navic to vyresil strejda pavel. Zadnej opravar. A nastesti jsme usetrili 2000 kc. Mame vanoce zachranene.

Petr222

A uz vim proc nesel zvuk i po instalaci ovladace. Mel jsem misto v zelenym prijojeno v cervenym.

Petr222

Diky bohu ze staci jen servis. Uz jsem se bal ze musim komp vyhodit a cekat 100 hodin nez stahnu film. A kdy kvuli kompu nebudu mit ani wifi tak musim nejakym zlodejum davat 1000 kc za 5 minut origo dvd zbytecne. Uvidime co nam reknou v servisu.

Petr222

Nebo ne ?

Petr222

Dekuji za novou reakci. Pres bt by ten film stahoval 5 hodin. Jen 1 film kterej trva 2 hodiny a to je malo.