vera12

Po změně tel. č. k int. bankovnictví mi na nové číslo nechodí SMS klíče potřebné k přihlášení tamtéž. Co s tím?

internetove bankovnictvi

Odpovědi
JájsemRaibek

Proč mi na nové telefonní číslo nechodí potvrzující sms k elektronickému bankovnictví?
Protože to je pojistka a aby nemohl někdo, kdo získá tvůj telefon toto přímo v el. bankovnictví měnit, musí to provést na pobočce, popř. po prokázání totožnosti na telefonní lince banky.

Lamalam

Neptej se tady, zeptej se ve své bance. Pokud jsi změnu tel. čísla řádně na pobočce nahlásila, musí to fungovat.

anonym

pokud bylo změněno tak jak má (na pobočce ERA), tak to musí fungovat. buď špatné číslo, nebo se změna neprovedla.