vall69

Po večerním cvičení (1 hod) jim až ráno. Je ráno 50 g vloček moc, nebo málo?

večer od 19:00–20:00 cvičím (jullianu 30 day 1 level 25 min, 30 min. cviky na břicho, 110 dřepu, 3 min. cviky na hýždě, 2 min. plank) a pak nic nejím, až ráno si dam snídani, je dobré 50g vloček + 3g medu, nebo to je moc?

Nejlepší odpověď
quentos

Snídaně má být nejvydatnější jídlo dne. Posuďte sama.
Proč bychom měli radit, když stejně našich rad nedbáte? S tou posedlostí kaloriemi už jste měla být dávno u lékaře (dietologa, ne-li rovnou psychologa).
Balotaguy, viz diskuze, už někdo trefně odpověděl za mě.

Další odpovědi
klumprt

Držková polivka a dva rohlíky (nebo tři rohlíky podle hladu) je po ránu tak akorát. Což je myslím více než 50 gramů vloček a 3 gramy medu. Zvláště když večer předtím žádné cvičení nebylo a místo něho proběhly dva krajíce chleba s bůčkem a ke spláchnutí Kozel 11.

Co tím chci říci: Každej jsme jinej a nedá se jen tak vyslovit absolutní soud, co je málo nebo moc.

anonym

Zaprvé, tohle je naprosto nevhodné fórum na otázání se takové otázky.

Nicméně cvičit by se nikdy nemělo s prázdným břichem ale zároveň se nedoporučuje cvičit alespoň hodinu po jídle. Nevím, jestli cvičíš silově nebo jestli jde jen o nějaké kondiční cvičení, ale každopádně nevadí, pokud potom už nejíš. Pokud jde o silové cvičení, můžeš si na noc vzít nějaký zdroj proteinu (většinou se na večer jí vanička tvarohu pro doplnění kaseinu).
Neuvádíš své proporce, tudíž těžko říct, co je pro tebe moc nebo málo, ale 50g vloček po ránu nikdy nikomu neublížilo. Přijde mi to osobně málo, a to už pro kohokoli.

Doporučuju si přečíst http://forum.bo­dybuilding.com/show­thread.php?t=15638­0183 – i když asi nebudeš kulturistka, píše se zde o základech výživy, doporučuji si spočítat kolik kcal bys měla denně spořádat – to by měl dle mě o sobě vědět každý. Pro sledování kcal během dne používám aplikaci Kalorické tabulky (iOS, Andr, web), která dost usnadňuje práci. Spousta známých si sledovala kalorie třeba jen 3 měsíce, než to dostali do oka. Kulturista musí samozřejmě sledovat kalorie stále a pečlivě je přidávat/ubírat, podle svého cíle.

quentos: Nevím o co tu jde, ale nepřijde mi to jako posedlost kaloriemi (i když jde o naprosto hloupou otázku na špatném místě). Spousta lidí si sleduje své kalorie a je dobře, když s tím člověk začne v útlém věku(=po dokončení růstu, do té doby je víceméně jedno, co člověk jí, pokud má splněno minimum). Jsem rád, že mezi mladší generací probíhá určitá fitness revoluce.

Zdroj: http://forum.bo­dybuilding.com/show­thread.php?t=15638­0183

yuko

Zeptala bych se Vás: „A jinak zdraví slouží?“ Zdravě jíst, sportovat, ale ne jít do extrému. A co ted zdravý med, který taky obsahuje cukr. A to ty vločky jíte jen s medem a bez mléka? Co pijete?

Dochy

Podle mně je to šíleně málo. Ale nejsem lékař ani dietolog. Opravdu doporučuji poradit se s odborníkem. Zvlášť když (pokud se pamatuju) píšeš že chceš přibrat (obávám se že takhle toho nedosáhneš)

karfigol

Tak to seš dobrá, takové cviky bych nezvládl. Také jím podobné porce vloček, řekl bych, že je to takhle OK. Pokud bys chtěla poradit nějaký recept pro zdraví, zkus vegetariánský burger http://rodina­azdravi.cz/ve­getariansky-burger/ Dělal jsem si ho včera a chutná dokonale

Hlada

Tady nemá smysl vést diskuzi o jídle.
Z asi třiceti témat, které tady založila, vyplývá, že jde o třináctiletou dívku, která trpí duševní poruchou, nejspíš mentální anorexií (BMI=15). Je objednaná k psychologovi. Je to velice závažné onemocnění. Vysoká úmrtnost, nízká vyléčitelnost, trvalé poškození životně důležitých orgánů, neplodnost, vysoká pravděpodobnost sebevraždy. Nelze řešit na veřejném fóru.

Dochy

Balotaguy: quentos reaguje na historii dotazů uživatelky. Chápu ho i když bych osobně byl v soudech opatrnější.