konnye

Po kolika letech vám vykvetl zmijovec?

Nejlepší odpověď
dědapetr

mám ho 10let a ještě nekvetl možná je to podmínkami které mám,ale slyšel jsem že po 17letech vykvetl.

Další odpovědi
GM

První mi vykvetl po 7 letech. Květ bez stopky byl vysoký 42 cm,se stonkem přes metr, už několik let po sobě každý rok v lednu kvete.(kromě letošního roku.) Musím ho vždy vystěhovat na chodbu, abychom v bytě nepadli smradem – páchne ten bílý pyl na toulci, ale je naštěstí aktivní jen pár dní. Loni mi vykvetl teprve tříletý zmijovec, letos mají zpoždění, ještě ani nevylezly.