autacek

Po karanténě budou muset živnostníci své služby zdražit, někdo to 14denní nicnedělání zaplatit musí. Souhlasíte?

Odněkud téct musí. Sám se poloprázdný džbán, když je moře plné vody, nenaplní.

Nejlepší odpověď
dudu

Zajímavá filosofie. Není logičtější když velevážený řemeslník po čtrnáctidenním odpočinku pohne zadkem a ztrátu nahradí splněním vyššího počtu zakázek? Zákazník není až tak velký dement, aby si nechal všechno líbit!

Další odpovědi
JájsemRaibek

Když má živnostník na Itálii (proč by jinak byl v karanténě), určitě se najde i nějaká ta koruna na 14 dní v karanténě.
A mimochodem, alespoň si může podat daňové přiznání a ne to pak řešit 30. března s odůvodněním, že na to neměl čas.

zvedav20

Většina živnostníků nemá na lyžování v rizikových oblastech čas – těm 14denní nicnedělání nehrozí – právě naopak přibudou zakázky 😉

ten který je

Každý by měl mít dostatečnou finanční rezervu a ne se spoléhat na stát nebo na zákazníka.