janek66

Po instalaci nové kuchyňské linky mi na boku mezi linkou (dřezem) a stěnou obloženou obkladačkami zůstala mezera 3 cm.

Co s ní.Jak ji nejlíp zakrýt, zaplnit?

Nejlepší odpověď
ReHu

Jsou různé druhy zakrývacích lišt.
Různé rozměry, různé materiály i různé tvary.
Rovné, rohové, s praporkem nebo bez.
Nebo se může ke zdi přirazit např. úzká polička. Jde o to, jaké to doma máte, aby vše ladilo :).

Další odpovědi
Sůwa

Ten problém jsem taky řešila. Od klempíře jsem si nechala naohýbat nerezový plech ve tvaru obráceného U, na straně u linky vyšší. Ze strany jsem to k lince přišroubovala a pak teprve přišoupla skříňku do sestavy. Nakonec uděláš definitivní instalace vody a odpadu, jinak tu mezeru ničím nevyčistíš.

hanulka11

to se řešilo u mamky v kuchyni, nakonec to vyřešila nerezová lišta a nic už do mezery nespadne

tuCZek

pozvi si architekta