Chase

Po aktualizaci nefunguje wifi na win XP

Mám jeden starý netbook s win xp a nedávno se mi stáhla aktualizace. Po aktualizaci netbook nenajde žádnou wifi síť. Před aktualizací wifi v pohodě fungovala. Ovladače tam jsou a píše to že pracují bezproblémově.
Nevíte v čem může být problém ? Dají se třeba nějak odebrat aktualizace abych měl windows jako předtím ?

Odpovědi
cochee

Když víš, která aktualizace to způsobila, tak ji odinstaluj.

anonym

Máš Bod obnovy? – použij jej.
Pokud to nepomůže – stávající ovladače odeber a nainstaluj je znovu (jestliže je nemáš, předem si je stáhni).
Případně kukni – a případně vyzkoušej, řešení nabízená MS – http://suppor­t.microsoft.com/kb/9502­49/cs .
___
Každopádně si ale předem – pro jistotu, zazálohuj data.
😉
Varianta „B“ – reinstaluj Win, stáhni a nainstaluj ovladače, stáhni a nainstaluj SP a patche (bez toho posledního!), udělej si bitovou kopii disku – a jsi ´vysmátý´ do konce života (minimálně do konce života toho HW). Případný další reinstal WinXP je otázkou ´několika´minut´ (z bitové kopie).
Předběžná !!záloha dat!! je u této varianty nutností!
😉

arygnoc

vrátiť sa na bod obnovy.