Kájina

Písemný test z biologie člověka na vyšší zdravotnické škole?

Můžete mi prosím podat informace jak vypadá test z biologie člověka u přijímacích testů na vyšší zdravotnickou školu-záchrannář ( Praha ), jestli je to formou a,b,c, nebo vlastními slovy, kolik je asi otázek, zda je tam latinské názvosloví,jestli jsou to otázky všeobecné, nebo hodně odborné ( píšou rozsah biologie člověka na gymnáziu, ale jaký přesněji – na gymplu jsem nebyla) apod. Díky

Nejlepší odpověď
rynek878

tento link by Vám mohl pomoci:

Zdroj: http://www.zshk­.cz/testy_pri­jimacek

Další odpovědi
martina1

kOUKLA BYCH NA STRÁNKY ŠKOLY,KAMSE HLÁSÍTE,DNES JE TO JEDNODUŽŠÍ A VĚTŠINA DÁVÁ NA SVÉ STRÁNKY ALESPOŇ OKRUHY OTÁZEK.aktuálně vám neporadím,ale když jsem si doplňovala vzdělání-Diplomovaná dietní sestra,tak jsme měli všeobecný přehled,motivaci ke studiu a test z biologie.Co si pamatuji,tak byly odpovědi A,B,C a velice lehké.Dvě možnosti byly na první pohled blbosti a i po letech od maturity mi to přišlo lehké.Teď jsem to spočítala a orosila se,už je to 8let:-(Pokud máte zdrávku,tak biologie člověka se vyučuje ve větším rozsahu než na gymplu.