Avatar uživatele
Kájina

Písemný test z biologie člověka na vyšší zdravotnické škole?

Můžete mi prosím podat informace jak vypadá test z biologie člověka u přijímacích testů na vyšší zdravotnickou školu-záchrannář ( Praha ), jestli je to formou a,b,c, nebo vlastními slovy, kolik je asi otázek, zda je tam latinské názvosloví,jestli jsou to otázky všeobecné, nebo hodně odborné ( píšou rozsah biologie člověka na gymnáziu, ale jaký přesněji – na gymplu jsem nebyla) apod. Díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878 před 5056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

tento link by Vám mohl pomoci:

Zdroj: http://www.zshk­.cz/testy_pri­jimacek

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

kOUKLA BYCH NA STRÁNKY ŠKOLY,KAMSE HLÁSÍTE,DNES JE TO JEDNODUŽŠÍ A VĚTŠINA DÁVÁ NA SVÉ STRÁNKY ALESPOŇ OKRUHY OTÁZEK.aktuálně vám neporadím,ale když jsem si doplňovala vzdělání-Diplomovaná dietní sestra,tak jsme měli všeobecný přehled,motivaci ke studiu a test z biologie.Co si pamatuji,tak byly odpovědi A,B,C a velice lehké.Dvě možnosti byly na první pohled blbosti a i po letech od maturity mi to přišlo lehké.Teď jsem to spočítala a orosila se,už je to 8let:-(Pokud máte zdrávku,tak biologie člověka se vyučuje ve větším rozsahu než na gymplu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek