huj, prosím dá se někde stáhnout zadarmo?? moc bych ho potřebivala, ale nechci za to platit, a taky to chci z nepirátských stránek.. děkuji ;)
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5895 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
http://www.slunecnice.cz/sw/adobe-photoshop/
já používám
http://www.slunecnice.cz/sw/zoner-media-explorer/
těch prográmků je tam hodně
Zdroj: http://www.slunecnice.cz/sw/adobe-photoshop/
| 0 Nominace Nahlásit |
Při zakoupeni nekterych fotopapirů dostanete k tomu Photoschop na CD.
|
0
před 5895 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Z nepirátských stránek sa dá trialová nebo zkušební verze stáhnout
z:
www.edownload.cz/sw/adobe-photoshop/
www.dooffy.com/cs/photoshop-video-navod…upravy-cesky.html
stahuj.1px.cz/zde-cz.html
vselegalne.cz/adobe-photoshop-download/
www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/spravafotografii/book-maker/
V těchto případech je lejlepší hledat na domovských stránkách výrobce. Podrobnější návody a použití jsou na servrech : slunečnice,stahuj,studna,atd.
|
0
před 5895 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
rovnocenný program je Gimp a je zdarma. výhoda je že spolupracuje s Windowsom, Macom, Linuxom. Je teda univerzálny. Má aj češtinu
Zdroj: http://www.gimp.org/downloads/
|
0
před 5895 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |