Adula.57

Pes nejí žádné jídlo, pomůžete??

Před pár tady hárala fena a náš pes by u vytřžení, ale poslední dobou co už nehárá vůbec není a nepije. Nevíme co s tím a také nevíme čím to je protože byl i na odčervení, tak jestli tím?
Doplňuji:
Nechce jíst ani maso, salámy a dobrůtky taky ne, u veterináře jsme byli s odčervením a potom až začal…

Nejlepší odpověď
beer

Může to souviset s odčervením i nemusí, důležité ale je, že nepije. Proto bych určitě nečekal a kontaktoval toho veterináře, u kterého jste byli na odčervení.
Vet.zkušenost

Další odpovědi
terry

Jak to trvá dlouho?
A nechce ani žádnou dobrůtku?

U veter. jste byli?

Nechápu. Proč jste byli u veter. s odčervením?
Přece mu stačí dát prášek podle váhy.
Chtěla jsem vědět, jestli jste se byli na veter. zeptat, proč několik dní nic nejí ani nepije.
Nemusí, ale také to může být něco vážného.

Katusa

Na tvém místě bych s ním mazala k veterináři, může mít nějaké potíže, které ty poznat nemůžeš, když veterinář provede odborné vyšetření a nic se nezjistí, budeš určitě klidnější. Je zbytečné nechat pejska trápit