Chostryder

PC je pomale-seká se.

Vlastním PC zakoupené v prodejně 18.3.09
Je to AMD Athlon™ 64 x2 dual core 5200+ 2,70GHz 4GB Ram Ati 3600HD serie a Vista home premium 64bitovej SP 2 a AVAST myslím že ve virech to není dělal jsem format a veškere drivery jsem taky několikrát přeinstaloval.Je nějaký software který zjistí jestli mi neblbne procesor či DDR? nemohu do něj je v zaruce ale v obchdě kde jsem ho zakoupil jsem koupil i genius bedny které mi po 3dnech zhoreli a reklamace dopadla tak že je stratili někde dali nové ty jeli 10dnu a taky klekli mam třetí A ZATIM JEDOU tak reklamace je nevyhovující :)
Prosím vas tedy o nějaký nápady či přímo rady jak se to dá řešit.
Děkuji za případnou odpověd.

Odpovědi
kazisvět

před časem jsem měl podobný problém a program EVEREST mně správně diagnostikoval potíže s paměťmi.
Zkus jej. Odkaz na trial verzi je ve zdroji.

Zdroj: www.lavalys.com/pro­ducts.php?ps=U­E&lang=en&page=48

Ala81

Jestli je to v zaruce, tak omlatit prodejci o hlavu (slusne receno reklamovat, po predchozich zkusenostech bych spise pozadoval vraceni penez a zakoupeni jineho PC a nejspis v jine prodejne)