Pavouci – koušou, nebo štípou? Nebo ani jedno z toho? -iv-

Doplňuji:
Me v noci stipnul , nebo kousnul a vsichni se mi smeji. ☹ Komara jsem nenasla , ale pavouka jo. ☹ A to jsem zastancem oddelenych loznic !!! -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

ti pavouci, které míváme doma nedělají ani jedno z toho

jednovaté druhy, a další… koušou, žlázy v zubech vypouští jedy, potom ještě se můžou některým druhům pavouků odlamovat chloupky a ty následně se zarýt do kůže, ale štípat, tak jak lidé neumí ;D

Další odpovědi
Banshee

ségra má doma nějakou potvoru asi sklípkana a ten hazí chloupky a ty štípou, ale předpokládám že sklípkan po tobě asi nelezl teda jestli ti ho někdo nedal do postele, což bych fakt nechtěla zažít :D

a nebo by to taky mohl být škvor ale jestli tě to štíplo teď někdy tak na toho je asi ještě brzo.

jendahun

Butani má pravdu.Obojí jsem zažil taky.Čmeláčí medvídek mě taky bodnul žihadlem,když jsem ho chtěl zachraňovat.Pavouk mě kousnul,když jsem sbíral hřiby a sakra to bolelo a otok(asi alergie)do dlaně.Akorát,nejsou to hajzli,je to jejich přirozená obrana.