hanny 2

Pamatujete si na Rychlé šípy? A jak se hoši jmenovali?

Doplňuji:
Pro p.Kerberus – tato otázka byla položena před asi 3měsíci,takže většina nových tady ještě nebyla.Kdo nechce,ať neodpovídá!!!

Nejlepší odpověď
annas

Opět otázka,která už byla položená.

Na tom přece nezáleží,kdy byla otázka vložená.Odpověď je stále platná.Kvůli tomu, aby se otázky stále neopakovaly,je modrá lišta.Před vložením otázky se můžete přesvědčit, zda ji nevkládáte znova.Již několikrát se o tom diskutovalo.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jse-jmenovali-pet-chlapcu-z-rychli-sipy

Další odpovědi
kropitko

Hanny, tohle není soutěžní kvíz,,viz vaše reakce na Kerberus,,,tady je to o tom, že otázky se pokládají z důvodu toho, že potřebujete poradit a ne se zviditelnit. Rychlé šípy se jmenují od minulého století pořád stejně,,takže nevidím důvod tu tuto otázku propírat pořád dokola,,,,

vagra

Jmenovali se-Mirek Dušín, Rychlonožka, Jindra Hojer,Jarka Metelka a Červenáček.

dědapetr

Mirek Dušín,Jarka Metelka,Jirka Hojer, Červenáček a Ryclonožka.http://rsi­py.wz.cz/

Drap

Červenáček , Mirek Dušín , Jarek Metelka , Jirka Hojer ..............už se špatně vzpomíná

quentos

jakpak bych nevzpomínal, strávil jsem s nimi celý mládí ;{)> tatínek byl do nich blázen, měl každej díl přečtenej aspoň desetkrát tam i pozpátku. Dokonce jsme po jejich vzoru založili klub a ponikali tajemné výpravy. Sice jen ve dvou až třech (s bratrancem), ale nedalo se svítit ;{)> táta nás tehdy i písmeně testoval z jejich znalostí :{D>

Rufus

A jak se jmenovali darebové Bratrstva Kočičí pracky?

FOG

Pro „Rufus“
Bratrstvo „Kocici pracky“ byli „Stetinac“ a „Dlouhe bidlo“.Vic si nevzpominam.
Cervenacka hral Roman Skamene.

FOG

JO uz jsem si vzpomnel ten posledni „kocicak“ byl „Bohous“ ten v kapuci,tusim zelene.

kropitko

Hanny, tohle není soutěžní kvíz,,viz vaše reakce na Kerberus,,,tady je to o tom, že otázky se pokládají z důvodu toho, že potřebujete poradit a ne se zviditelnit. Rychlé šípy se jmenují od minulého století pořád stejně,,takže nevidím důvod tu tuto otázku propírat pořád dokola,,,,