Kelt

Jak se jmenoval film, ve kterém byla tato scéna?

Film se odehrává v Itálii, potom se hlavní hrdina dostane do USA. Má tam restauraci a v restauraci je telefonní automat. On volá domů do Itálie a v okamžiku, kdy začne mluvit s rodinou, vstanou dva hosté, kteří byli v restauraci a rozstřílejí ho jak řešeto. Z druhé strany telefonu jsou slyšet pouze zoufalé hlasy bratra zavražďěného. Myslím, že ten film měl mafiánský motiv, a nejsem si jistý, zda hlavní roli, toho zavražďěného nehrál S. Stalone. Ale kdo to pozná, tak díky.

Odpovědi
Putin

Film neznám, ale pokud tam hrál S.Stalone, tak určitě bude na CSFD ;) http://www.csfd­.cz/tvurce/33-sylvester-stallone/