potížistka

pálivá bolest v krku

Dobrý den chtěla bych poprosit o radu momentálně mě docela hodně bolí v krku ale není to takové obyčejné škárábí v krku při napití to hodně bolí proto prosím jestli nemáte nějaké zkušenosti kterými bych mohla bolest utlumit popřípadně o co by se mohlo jednat( i když to mi asi jen tak přes internet nepovíte co :D) dodávám že jít k doktorovi si nemohu dovolit předem děkuji za pomoc :)

Nejlepší odpověď
badisko

zeby chripka ?…a co jak se tvari uzliny …?…a utlumit bolest treba sptolete a podobne cucaci takzvane leky …neoangin..atd…

Další odpovědi
radce

Do krku nastříkat Stopangin v rozprašovači. Znecitliví, léčí, uleví se ti…

briketka10

celý roky jím syrovou cibuli, někdy s medem a
cukrem, ale to já moc nemusím tu dobrotu si
vyráběl taťka..
dej si šátek na krk, teplý čaj
ze zázvoru a do postele :)

honza19hk

slivovici

venkovan

Do doby než dostaneš teplotu a nebo okolo sebe budeš prskat baily či viry, tak zkus kloktat řepíkový čas, vyskříkat si krk jódem (je to trochu drsny – nejlepší je přímo vatičkou s jódem krk vymazat, zastav se v lékarně a něco ti doporučí. Ale počítej s tím, že zřejmě dostaneš angínu. Takže potom rovnou k lékaři – tu přecházet není to nejlepší.