omegaluul

Ovlivňuje ředitelská důtka hodně vysvědčení?

Jsem v osmé třídě a bojím se, že se kvůli tomu nedostanu na střední.

Nejlepší odpověď
Alesh

Vzhledem k tomu, že na ní není na vysvědčení kolonka, tak vysvědčení neovlivňuje, ani ovlivnit nemůže.

Další odpovědi
annas

Známky hodnotí prospěch, chování je hodnocené zvlášť.

Takže nemáte snížený stupeň chování, neměl by to být problém.

I když škola potvrzuje „Opis klasifikace a potvrzení dalších schopností, vědomostí a zájmů uchazeče “

„V části přihlášky „Schopnosti, vědomosti a zájmy žáka“ uveďte jazyky studované na ZŠ s délkou jejich studia. Dále umístění v soutěžích okresního a krajského kola (vše, co mohou žáci doložit, co je prokazatelné, např. diplomem apod.)“ atd.

https://www.fzsba­rr.cz/zs1/pro-rodice-a-zaky/vychovne-poradenstvi/vychov­ny-poradce/prihlaska-ke-studiu/

Takže záleží na ZŠ, zda uvede váš kázeňský přestupek. Zeptejte se na to třídního učitele.

CTTON

Vliv má akorát dvojka či trojka.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

@Alesh: … kolonka tam sice není, vysvědčení neovlivňuje, ale je na vysvědčení ZAPSÁNA (alespoň kdysi bejvala, to vím zcela jistě ze svý zkušenosti) …

Alesh

Já ji dostal a nikde jsem ji tam napsanou neměl. 😉

Mc Merkurion

… byla z druhý strany, jak se psaly ne/omluvený hodiny a sdělení školy >>> já ji několikrát obhájil, než ji vyměnily za dvojku …

Alesh

Tak asi zapomněli… nevím 🙂