SinceX

Ovládáte někdo Algoritmy?

Umíte je někdo? Jsem „programátor“, ale tohle prostě nepochopím, sestrojím Vám podle listu papíru s algoritmem program, který bude fungovat, ale abych ho nakreslil, to ne, kazí mi to prospěch.

A to není jen tohle, ovládáte někdo Javascript?
Sice to není stejný jako JAVA (šálek kávy), ale logika v něm je stejná jako v Javě.. . Paradox je ten, že Javascript nechápu a JAVU ovládám.. . Já už si nemohu pomoci, musel jsem se zeptat.. .

Nejlepší odpověď
Kurt

Podla toho co potrebujes, JavaScript ma s Javou spolocny len podobny nazov, inac je to uplne nieco ine. Kludne sa opytaj, co potrebujes. Rad ti odpoviem, len neviem, na co sa pytas. :)

Další odpovědi
skorcovaz

Algoritmi chápu asi tak, že moje kalkulačka na hodine programování mi vypočítala, že 1+1=11..
:D
Vím, že jsem ten princíp a teorii chápala, ale praxe byla jiná.. :))