kablik

Ovesná kaše.

Můžeme ovesnou kaši považovat za vegetarianské jídlo?
Je vhodnější jako snídaně nebo k večeři?

Nejlepší odpověď
hanulka11

řekla bych že je vhodnější k snídani
Doplňuji:
je vegetariánské jídlo

Další odpovědi
quentos

vegetariánská určitě je; vzhledem ke své lehkosti bych si myslel, že je spíše vhodnější k večeři, podle posledních výzkumů by snídaně měly být vydatné.

1popelka1

Vegetariánská určitě bude, vzhledem k obsahu (ovesné vločky, cukr, rostlinný tuk, rozinky, bramborový škrob, sušené mléko, jablka, skořice..). Ale je taky hodně sladká (občas si dám jablkovou se skořicí, tak nevím, jestli jsou i neslazené varianty), takže ji doporučuji spíše ke snídani, případně jako svačinu. Vycházím z toho, že ovoce (→ sladké) by se mělo jíst v první polovině dne a rozhodně ne večer.

Mili @

Já si myslím, že to vegetariánské jídlo je, vždyť je to oves a mlíko…
Možná to není vegánské jídlo.

myšpulín

Já si myslím, že je vhodnější k snídani a nepovažovala bych jí za vegetariánské jí­dlo.