Ovdověla jsem, musím zažádat o nový občanský prkůkaz? Nyní prý se rodinný stav neuvádí.Jinak mi platí ještě 3 roky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Bohužel musíte.

Taky nechápu, proč to úřad nevyřeší za Vás, že by Vám novou občanku poslal do vlastních rukou.

Když člověk ovdoví, tak je většinou „bez nervů“ a ještě ho nutit chodit na úřady a něco si vyřizovat mě připadá v ROZPORU s DOBRÝMI MRAVY !

Další odpovědi
IK

Změny se musí hlásit na více místech.
Ještě se naběháte.
Dobré je to v tom, že pohyb hodně pomáhá na smutek a marnost. Takže choďte se uklidnit do přírody, pak se to všechno lépe snáší 🙂

Je mi líto, upřímnou soustrast.