misulne

OVB a zhodnocení 8–9%

Chtěla sem se zeptat na firmu OVB a její nabídku spoření se zhodnocením 8–9%. Podle mě je to nereálné, máte někdo zkušenosti jako že ty peníze se opravdu navyšují? moc děkuji za odpověď

Odpovědi
Ing.internet

Ano je to možné, ale musíte si vybrat chytrého finančního poradce, který s Vámi chce dlouhodobě spolupracovat. Nesmí mu jít jen založení smluv apod., ale o doživotní servis.

ARIS

Možné to je, záleží na jakou dobu je to sepsáno a kam se peníze investují.
Toto chce dobrého finančního poradce který vám vše vysvětlí a na všechny otázky odpoví a stará se o vás.

greek

Asi bych na odpověď reagoval otázkou. OVB znám, ale produkt ne. O jaké spoření se jedná? A jaké jsou jeho technické parametry, tedy podmínky? Druhů spoření je hodně, OVB nabízí spoustu produktů, takže je potřeba otázku definovat. A také je důležité, o jakém úročení se bavíme.
A ohledně zmíněné makléřské společnosti, doporučuju podívat se na internet, jaké má hodnocení :o)

misulne

tento finanční poradce udělal teprve minulý úterý zkoušky, ale pomáhá mu s tím jeho nadřízení a nabízeli mi kooperativu:per­spektivu 7BN. Myslim, že je to životní pojištění, na 42let a každopádně z toho oni maj největší provize… A prý tam mam nejlépe posílat 2 až 3 tisíce kč.