elinkabublinka

Otvírání programů a aplikací

Programy a aplikace se mi otevírají pouze v jediném programu a to v tom,který je naposledy otevřený.Ve vlastnostech zmizelo"otevřít v…"Když sama dopíši název,odpoví mi to,že není v seznamu.
Doplňuji:
To nefunguje,jakmile přiřadím otevřít v příslušném programu,všechny ostatní se mi přeformátují do stejného.

Odpovědi
mosoj

Přiřadit asociaci extenze k příslušnému programu. Přes pravé tlačítko myši „otevři v programu“. Příště při podobném dotazu udávejte i OS.

Tak se zkuste vrátit na bod obnovení systému před tuto událost.

GangstaHelper

Je vidět (vzhledem k Vašim ostatním otázkám), že se něco zvrtlo při updatování systému (oni chalpci z Microsoftu to zase zkonili, podruhé v řadě).

Pro mě by bylo nejjednodušši provést novou, čistou instalaci. To samé doporučuji i Vám.