mezara

Otravný jako ......... . Jaké byste dali přirovnání?

Píšu to do slohu a nemůžu na nic přijít.

Nejlepší odpověď
annas

Já znám: otravn:ý jako kormár, veš, hmyz, jako osina v zadku.
Doplňuji:
Otravný může být kdokoliv nebo cokoliv. Ještě mě napadlo: jako ploštice, hejno much, vosa, opar, reklama, semafor, vrátný, dealer atd.

Další odpovědi
anonym

Google ti nabídne spoustu nápověd, jeden z příkladů – viz odkaz ve zdroji:
Doplňuji:
Od činže přes zimnici až po další, lehce hambatý přirovnání.

Zdroj: http://www.lo­puch.cz/home.php?klub=pr­imery_a_prirov­nani

www

Zkus něco novějšího ..jako Kalousek (případně vláda ap.) Třeba budeš v plusu od ostatních. 😁

anonym

U nás říkáme „otravný jako svítiplyn“.

huxa

veš

Hykam

… Michal Kole

Omlouvám se, ale když tady poslední dobou čtu jeho dotazy, tak mne nic jiného nenapadlo.