kajicek94

Jak zabránit otravným e-mailům aby se mi dostaly do schránky?

Dobrý den,
mám e-mailovou schránku od seznamu. Včera mi na něj přišel e-mail od „marika.volf-01–02–89@sondocelta.com“. Dal jsem si e-mail blokovat, označit jako SPAM a dole odhlásit z odběru – ale další den (dnes) mi přišel další zase z jiné adresy.

Jak zabránit e-mailům aby se mi dostaly do schránky?

Předem děkuji,
kajicek94

Nejlepší odpověď
ivzez

Kolik Vašich kontaktů má e-mail u Sondocelta.com?
V tomto případě stačí zablokovat doménu sondocelta.com ► ve filtrech.

Jinak si pomocí filtrů zablokujte nejčastější slova ze spamu:
viagra, půjčka, půjčku, půjčky, půjček (v různých pádech) apod.

Nikdy se neodhlašujte ze spamu u e-mailů, které jste dostal
z adres, jež Vám nic neříkají (jen byste potvrdil funkčnost své adresy).

Další odpovědi
Radius

Ja sam se snazim, aby muj mail nebyl na zadne internetove strance, a kdyz uz musi, tak zavinac nahradim napr. slovem (uzenáč) a jeste v zavorce a take tecku na konci udelam tak, aby to kazdy clovek pochopil ale stroj ne.

Dale mam udelany jeste jeden mail, se kterym pisu firmam a objednavam ruzne veci (zbozi – nejsem podnikatel, jen soukroma osoba) a dotazy, tam mi chodi obcas SPAMy, ale na hlavni mailovou adresu temer zadne. Tu pouzivam ke komunikaci s prateli a tak…

JájsemRaibek

Bohužel nijak.
Před vánoci chodily mejly s nabídkou půjček. První z emailu (příklad) jan123@, tento jsem bloknul, pak došel další z jan122@ a neustále dokola to samé. Ano ani jan123 ani jan122 mi už mejl nepošlou, ale těch čísel bohužel je neúrekom.
Doplňuji:
jen mě napadá, vytvořit filtr a třeba název za zavináčem dát do filtru-pokud adresa obsahuje… vložit do koše.
Ale tu jisté riziko, že si změní doménu nebo že to holt nepůjde, protože pokud by doména byla třeba seznam, tak blokací seznamu nedostaneš drtivou většinu mejlů i těch, které čekáš.

Human

Zakladom je nepouzivat pseudo email od Seznamu.