Avatar uživatele
Miroslavst

Otázka pro ženy, jak se obouváte?

Jakou obuv nosíte nejraději? Sportovní, lodičky apod. na malém nebo vysokém podpadku, či jinou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BEAES, aramah, anonym před 4943 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

obouvám se do bot.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

většinou na podpatku,ikdyž mě to ničí neodolám

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

V lete zabky-lodicky jen kdyz jdu nekam kde se to musi.V zime pohodlnou teplou obuv bez podpatku,nerada bych si nekde rozbila cunu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Pohodlnou obuv do auta,jinak podle toho co mám na sobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Je to jednoduché.
Obúvam sa tak, aby nohy boli v botách a nie naopak.
Upresnenie:
pravú botu na pravú nohu a ľavú botu na ľavú nohu. A pätou dozadu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Sportovní, chodím pěšky nebo jedu autem a tak lodičky musí stranou. Kdyby byla otázka, které se mi ale líbí, tak tam by to vyhrály lodičky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
myšpulín

Nejraději mám pohodlnou obuv bez podpatku a když už lodičky, tak nejraději s menším podpatkem, ale je pravdou, že se v mém botníku najde pár bot s vysokým podpatkem, ale pohodlnost je na prvním místě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Já mám nejraději na menším podpadku lodičky, také nosím balerínky, mokasíny a sportovní na delší trasy. V zimě kozačky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Od jara do podzima nosím pantofle nejraději, někdy musím i lepší botky ( na pracovní schůzku v sukni 🙂 ). Jak se ochladí, tak něco na nízkém podpatku, aby se dobře řídilo.
V létě řídím i bosa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

pohodlné jsou sandále, pokud je teplo, v zimě mám ráda vyhřátou pevnou obuv…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Já jsem na tu sportovní obuv.Ne že by se mi nelíbily různé lodičky atd.Ale dost přez den běhám,tak že potřebuju sportovní boty.A na víc v podpatcích neumím ani chodit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenni

Většinou lodičky nebo pevnějši boty na podpatku. V práci máme doporučený podpatek spíše nízký, ale občas mě to chytne a vyrazím na celý den i na jehlách.
Nejraději mám ale asi vyšší klínek. Je to celkem pohodlné a myslím i docela elegantní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek