Miroslavst

Otázka pro ženy, jak se obouváte?

Jakou obuv nosíte nejraději? Sportovní, lodičky apod. na malém nebo vysokém podpadku, či jinou?

Nejlepší odpověď
kropitko

obouvám se do bot.

Další odpovědi
anonym

většinou na podpatku,ikdyž mě to ničí neodolám

iceT

V lete zabky-lodicky jen kdyz jdu nekam kde se to musi.V zime pohodlnou teplou obuv bez podpatku,nerada bych si nekde rozbila cunu.

aramah

Pohodlnou obuv do auta,jinak podle toho co mám na sobě.

led

Je to jednoduché.
Obúvam sa tak, aby nohy boli v botách a nie naopak.
Upresnenie:
pravú botu na pravú nohu a ľavú botu na ľavú nohu. A pätou dozadu.

verka

Sportovní, chodím pěšky nebo jedu autem a tak lodičky musí stranou. Kdyby byla otázka, které se mi ale líbí, tak tam by to vyhrály lodičky.

myšpulín

Nejraději mám pohodlnou obuv bez podpatku a když už lodičky, tak nejraději s menším podpatkem, ale je pravdou, že se v mém botníku najde pár bot s vysokým podpatkem, ale pohodlnost je na prvním místě.

BEAES

Já mám nejraději na menším podpadku lodičky, také nosím balerínky, mokasíny a sportovní na delší trasy. V zimě kozačky.

ReHu

Od jara do podzima nosím pantofle nejraději, někdy musím i lepší botky ( na pracovní schůzku v sukni 🙂 ). Jak se ochladí, tak něco na nízkém podpatku, aby se dobře řídilo.
V létě řídím i bosa.

bigbít

pohodlné jsou sandále, pokud je teplo, v zimě mám ráda vyhřátou pevnou obuv…

vecernice

Já jsem na tu sportovní obuv.Ne že by se mi nelíbily různé lodičky atd.Ale dost přez den běhám,tak že potřebuju sportovní boty.A na víc v podpatcích neumím ani chodit.

lenni

Většinou lodičky nebo pevnějši boty na podpatku. V práci máme doporučený podpatek spíše nízký, ale občas mě to chytne a vyrazím na celý den i na jehlách.
Nejraději mám ale asi vyšší klínek. Je to celkem pohodlné a myslím i docela elegantní.