Mary0202

Jak mít pořádně kudrnaté vlasy i bez kulmy nebo natáček?

Chtěla bych se zeptat, jak mít pořádně kudrnaté vlasy i bez kulmy nebo natáček. :)

Děkuji za odpověď.

  • mohli byste mi poslat nějaký návod, jak na to?

Odpovědi
huky

já je mam po vyspání se tak rozcuchaný až jsou kudrnatý (než je učešu)… ale myslím že bez kulmy nebo natáček to nepujde… jedině si zajdi ke kadeřnici ta ti udělá trvalou… ale o5 k tomu bude používat natáčky nebo kulmu…

Minas

já mám od narození, záviď!

marci1

Zkus si natočit vlasy na papírky. Video ve zdroji. 🙂

Zdroj: http://www.bra­voweb.cz/style/na­toc-si-vlasy-bez-kulmy-4062

ivzez

Silnou trvalou – jednou se natočí a pár týdnů (až měsíců) vydrží
nebo paruku.

Minas

změň název, jinak zlý krutolordi, ehm, admini ti to smažou :D