Avatar uživatele
hanka R+

Mužou ženy/dívky nosit kanady ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Lásenka před 4901 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

a kdo jim v tom brání? Kdokoliv může nosit cokoliv. Dneska se v oblečení nějaké dělení a dámské a pánské už moc neřeší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Úplne kľudne. Len treba si uvedomiť, večerná róba alebo oblek s kanadami neladia.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Slečny a paní můžou podle mě nosit, co se jim líbí a v čem se cítí dobře. To by mělo být hlavní, o co jde. Určitě se radši potkám s usměvavým člověkem navlečeným v sebeulítlejší kreaci, než s otráveným protivným ksichtem, co má na sobě superelegantní šaty z nejlepších salonů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Proc ne,pokud k tomu budete mit vhodne obleceni.Obcas divky v kanadach vidavam,ale je to predevsim o zivotnim stylu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brambacher

jasně že jo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lásenka

Není problém, já je nosím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Já je taky nosím, ne přímo kanady, ale Martensky, které jsou několikrát dražší než obyčejné vojenské kanady. Mám už je nejméně 5 let a jsou černé s modrým nádechem. Když jdu někam k ohni, nebo na rockový koncert tak je to ideální. Vezmu si k nim otrhané džíny a koženou bundu a jdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kablik

Ženy a kanady?
hankaR+ klidně si je pořiď, jen si musíš zvolit správnou výšku podpatků!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
irij

Pokud seženou svoji velikost…ikdyž kanady jsou vojenské boty a v armádě jsou i ženy . takže – nic tomu nebrání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Určitě.Na ženě ke vhodnému oblečení vypadají hezky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Myšák V.

Samosebou.Pokud to není momentální životní styl,jako třeba v kombinaci s oranžovou hlavou a džínama ohrnutýma nad kotníky,retkem v puse a pod…
Líbí se mi v kombinaci s khaki na nějakým session,někde u Sázavy nebo jiným toku…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek