hanka R+

Mužou ženy/dívky nosit kanady ?

Nejlepší odpověď
quentos

a kdo jim v tom brání? Kdokoliv může nosit cokoliv. Dneska se v oblečení nějaké dělení a dámské a pánské už moc neřeší.

Další odpovědi
led

Úplne kľudne. Len treba si uvedomiť, večerná róba alebo oblek s kanadami neladia.

Terryle

Slečny a paní můžou podle mě nosit, co se jim líbí a v čem se cítí dobře. To by mělo být hlavní, o co jde. Určitě se radši potkám s usměvavým člověkem navlečeným v sebeulítlejší kreaci, než s otráveným protivným ksichtem, co má na sobě superelegantní šaty z nejlepších salonů.

iceT

Proc ne,pokud k tomu budete mit vhodne obleceni.Obcas divky v kanadach vidavam,ale je to predevsim o zivotnim stylu.

Brambacher

jasně že jo

Lásenka

Není problém, já je nosím.

Martina S.

Já je taky nosím, ne přímo kanady, ale Martensky, které jsou několikrát dražší než obyčejné vojenské kanady. Mám už je nejméně 5 let a jsou černé s modrým nádechem. Když jdu někam k ohni, nebo na rockový koncert tak je to ideální. Vezmu si k nim otrhané džíny a koženou bundu a jdu.

kablik

Ženy a kanady?
hankaR+ klidně si je pořiď, jen si musíš zvolit správnou výšku podpatků!

irij

Pokud seženou svoji velikost…ikdyž kanady jsou vojenské boty a v armádě jsou i ženy . takže – nic tomu nebrání.

janek66

Určitě.Na ženě ke vhodnému oblečení vypadají hezky.

Myšák V.

Samosebou.Pokud to není momentální životní styl,jako třeba v kombinaci s oranžovou hlavou a džínama ohrnutýma nad kotníky,retkem v puse a pod…
Líbí se mi v kombinaci s khaki na nějakým session,někde u Sázavy nebo jiným toku…