Avatar uživatele
Fyzik

Otázka pro uživatele se zlatým odznakem: kolik času trávíte denně, týdně, ročně na Odpovědích?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, vivatis, anonym, anonym před 4094 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

To přece není o času tady stráveném. Nehodnotí se čas.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jsem tady registrovaná necelý rok, necelý měsíc jsem „zlatá“ a nakouknu tak dvakrát-třikrát denně, pokud jsem v dosahu kompu. Odhadovala bych to tak na necelou hodinku průměrně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

jsem tu od 11/2011 a chodím sem odpoledne,
když mám čas a většinou tu trávím asi 5 hodin
mám puštěný rádio Beat, nebo TV jako kulisu,
pak přijde ségra na kafe a já se věnuju jí poté
si třeba stahuju filmy, hudbu apod. :o)
Doplňuji:
moje gratulace ke zlatu byla smazaná bylo to 11. září
v neděli minulý rok v té době mi zemřela kočička a já
si měnila profil na jiný, protože jsem zapomněla i na
heslo celý týden jsem na to nepřišla až mi pomohli
admini :)

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Trochu matematiky neuškodí, dosaďte si veličiny a môžte hravo vypočítať priemerného, prípadne konkrétneho užívateľa.
za deň, týždeň, rok
a=počet otázok za dané obdobie
b=čas potrebný na prečítanie veličiny „a“
c=počet odpovedí aj nezhodnotených za dané obdobie
d=čas potrebný na získanie informácií a napísanie odpovede za dané obdobie
e=čas potrebný na napísanie príspevku do diskusie za dané obdobie

Veselé počítanie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám dnes právě první výročí. Když jsem bydlela u kamarádky a nebylo tam co na práci, tak jsem si na Odpovědích.cz krátila čas a bývala jsem tu i 6 hodin denně. Teď je to podstatně méně, protože při práci na PC jako relax překliknu na Odpovědi.cz, odpovím na nějakou otázku a pak jdu dál pracovat. Netroufnu si odhadnout čas, ale pochybuji, že je to více než hodina za den. Když náladu a čas nemám, tak mi Odpovědi nechybí. Spíš mne deptalo, když jsme u přítele seděli každý v jedné místnosti u počítače a nebylo co jiného dělat. Takhle strávený čas mi připadal zbůhdarma promarněný. Nepomohl ani dobrý pocit, když jsem psala do odborných témat a někomu poradila.
Je třeba si uvědomit, že Odpovědi.cz nejsou náhradou za reálný život. Mohou být jeho doplněním a mohou přispět k tréninku šedé kůry mozkové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem tady pokud mi to čas dovolí, někdy pár minut, někdy i pár hodin.

P.S Ocko, to jste se přítelem dobodovováli navzájem ? Hmm, 2 PC v jednom bytě, každý má určitě jiného poskytovatele připojení k internetu. To body přibývají, že ?!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

  • iv- a někdo je tady celý den a odpovídá na

každou pí......!! a tomu já se musím tlemit a
pak o sobě tvrdí, že to není pravda žejó :o))

před 4093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

jé ty mluvíš o tom samým :o)
já trumpetka si nepřešlápla ..

před 4093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)) a nejlepsi na tom je, ze si " prechytrala " asi mysli, ze blbky jsme my dve !! :) hlavne, ze ma pry " super " zivot .., ne ten virtualni .. :)) a pise si tu i se svym synem … !
nojo, kazdej holt ma " neco " .. :)

před 4093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Fyzik, jako vam skoro kazdy alkoholik rekne, ze on neni alkoholik .., tak tady vam klidne nekdo bude tvrdit, ze je na odpovedich hodinu , ale ja sama mam na jednom pc jen odpovedi a vedle na druhem mam pracovni a vim, ze nekdo je tu nejenom ve dne, ale klidne i ve 3 v noci .. a odpovida uplne kazdou hodinu .. , tak neverte vsemu, co se vam kdo snazi ( nebo spise sam sobe ) namluvit .. :) -iv-

před 4093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fyzik

Nevím, Terry, o čem mluvíte. Otázka je jasná.

před 4094 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Fyziku, otázka sice jasná, ale terry taky vystihla princip odpovědí. Nejde o čas, ale dát solidní odpověď.

před 4093 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Fyzik

Terry nedala solidní odpověď, protože ani není zlatá, ani neřekla počet hodin. Mně jde jen o to číslo, kvalitu příspěvků teď nechme stranou.

před 4093 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek