Fyzik

Otázka pro uživatele se zlatým odznakem: kolik času trávíte denně, týdně, ročně na Odpovědích?

Nejlepší odpověď
terry

To přece není o času tady stráveném. Nehodnotí se čas.

Další odpovědi
anonym

Jsem tady registrovaná necelý rok, necelý měsíc jsem „zlatá“ a nakouknu tak dvakrát-třikrát denně, pokud jsem v dosahu kompu. Odhadovala bych to tak na necelou hodinku průměrně.

briketka10

jsem tu od 11/2011 a chodím sem odpoledne,
když mám čas a většinou tu trávím asi 5 hodin
mám puštěný rádio Beat, nebo TV jako kulisu,
pak přijde ségra na kafe a já se věnuju jí poté
si třeba stahuju filmy, hudbu apod. :o)
Doplňuji:
moje gratulace ke zlatu byla smazaná bylo to 11. září
v neděli minulý rok v té době mi zemřela kočička a já
si měnila profil na jiný, protože jsem zapomněla i na
heslo celý týden jsem na to nepřišla až mi pomohli
admini :)

led

Trochu matematiky neuškodí, dosaďte si veličiny a môžte hravo vypočítať priemerného, prípadne konkrétneho užívateľa.
za deň, týždeň, rok
a=počet otázok za dané obdobie
b=čas potrebný na prečítanie veličiny „a“
c=počet odpovedí aj nezhodnotených za dané obdobie
d=čas potrebný na získanie informácií a napísanie odpovede za dané obdobie
e=čas potrebný na napísanie príspevku do diskusie za dané obdobie

Veselé počítanie

anonym

Mám dnes právě první výročí. Když jsem bydlela u kamarádky a nebylo tam co na práci, tak jsem si na Odpovědích.cz krátila čas a bývala jsem tu i 6 hodin denně. Teď je to podstatně méně, protože při práci na PC jako relax překliknu na Odpovědi.cz, odpovím na nějakou otázku a pak jdu dál pracovat. Netroufnu si odhadnout čas, ale pochybuji, že je to více než hodina za den. Když náladu a čas nemám, tak mi Odpovědi nechybí. Spíš mne deptalo, když jsme u přítele seděli každý v jedné místnosti u počítače a nebylo co jiného dělat. Takhle strávený čas mi připadal zbůhdarma promarněný. Nepomohl ani dobrý pocit, když jsem psala do odborných témat a někomu poradila.
Je třeba si uvědomit, že Odpovědi.cz nejsou náhradou za reálný život. Mohou být jeho doplněním a mohou přispět k tréninku šedé kůry mozkové.

anonym

Jsem tady pokud mi to čas dovolí, někdy pár minut, někdy i pár hodin.

P.S Ocko, to jste se přítelem dobodovováli navzájem ? Hmm, 2 PC v jednom bytě, každý má určitě jiného poskytovatele připojení k internetu. To body přibývají, že ?!

briketka10

  • iv- a někdo je tady celý den a odpovídá na

každou pí......!! a tomu já se musím tlemit a
pak o sobě tvrdí, že to není pravda žejó :o))

briketka10

jé ty mluvíš o tom samým :o)
já trumpetka si nepřešlápla ..

anonym

:)) a nejlepsi na tom je, ze si " prechytrala " asi mysli, ze blbky jsme my dve !! :) hlavne, ze ma pry " super " zivot .., ne ten virtualni .. :)) a pise si tu i se svym synem … !
nojo, kazdej holt ma " neco " .. :)

anonym

Fyzik, jako vam skoro kazdy alkoholik rekne, ze on neni alkoholik .., tak tady vam klidne nekdo bude tvrdit, ze je na odpovedich hodinu , ale ja sama mam na jednom pc jen odpovedi a vedle na druhem mam pracovni a vim, ze nekdo je tu nejenom ve dne, ale klidne i ve 3 v noci .. a odpovida uplne kazdou hodinu .. , tak neverte vsemu, co se vam kdo snazi ( nebo spise sam sobe ) namluvit .. :) -iv-

Fyzik

Nevím, Terry, o čem mluvíte. Otázka je jasná.

anonym

Fyziku, otázka sice jasná, ale terry taky vystihla princip odpovědí. Nejde o čas, ale dát solidní odpověď.

Fyzik

Terry nedala solidní odpověď, protože ani není zlatá, ani neřekla počet hodin. Mně jde jen o to číslo, kvalitu příspěvků teď nechme stranou.