bolak

Otázka pro rodiče: Koupili byste dětem nové hodinky, kdyby si o ně řekli?

http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/18371-neodhalitelny-tahak-pro-studenty

Doplňuji:
marci1: tche, no jak asi.. v pohodě, když by měli hodinky

Nejlepší odpověď
Rocker

Tyhle určitě ne.1.se učí dobře i bez taháků (nevím po kom to má:-))
2.časem by na to učitelky stejně přišly
3.vymýšlením různých způsobů opisování a schovávání taháků
si vlastně procvičujou fantazii a vynalézavost.

Další odpovědi
marci1

Určitě ne. Jak by nás potom operovali lékaři, učili učitelé, stavěli domy architekti apod. ? ☹

Pivson

marci1: Jenže učitelé, architekti a lékaři se z nich stali díky studiu na vysoké škole a následným zkouškám a ne trapným papouškováním o zbytečnostech jako jsou třeba buněčné orgány rostlin nebo kdy se stavěla kdejaká pyramida. Tihle lidé jsou z nich díky tomu, že studovali přesně to co chtěli, ne museli. ;)